31 Mayıs 2010 Pazartesi

    mevsime göre değişen, ayyuka çıkan hormonal dürtülere yenik düşenlerin ayrılık haberlerini , sevgilimden ayrılmadan da  ben o adamı götürürüm iddialarını,  daha da incelmeliyim söylemlerini ay ikizler burcunda iken haziran ayı itibari ile duymaya başlıyorum. bu gördüğüm portakal kabuklarından kurtulmalıyım, ipli bikini giymeliyim, daha çok sevişmeliyim, daha çok daha büyük kahkaha atmalıyım, spor salonuna yazılmalıyım, beni terketti diye ağlamaktan moraran göz altlarımı boyamalıyım, bol bol limonata, soğuk bira, kırık buzlu margarita içmeliyim…tüm derdim bu… bir de kuruçeşme arena da giriş için tanıdık birilerini buldum mu benden iyisi benden incesi olmaz..eski sevgiliyi eylül sonu gibi filmekimine çağırdım mı da yeni kısır döngülerin içine giren ben ve 80 kuşağı yırtamayan şürekamın sırtı yere gelmez.
  eğitimini kemalettin tuğcu romanları okuyarak final yapan ben ve ardımdan gelen şuursuz neslin dolgu topuklu valikonağı eşrafına anlamsız gözlerle bakması bizi nişantaşının en can alıcı yerinde dolmuş beklemeye itiyor. ama zaten amına kodumun davar adamları ve şıllık karılarının bitmek bilmeyen açık alan, bahçe yanı, çimen üstü, ağaç kavuğu, güneş gören ama gölgede oturmak isteyen sevdalarının karşılığında benden kucak dolusu sevgi beklemeleri de bir hata olur..bohem rapsodi kafaları, ayşe boyner ayakları maalesef mutfak tayfasını pek kesmiyor..çünkü organik beslenmeyle kafayı yemiş aslında açlıktan geberenlerin  salatalarının içlerinde elbette arka bahçeden kopardıkları domates yok. uygun fiyata anlaştıkları manavcıdan alınan çakma çanakkele domateslerini afiyetle yiyen bu yıl da tulum çok modaymış diyen kafam kadar dudakları ve pinokyo burunlarıyla dolaşanların karşısında saat 12:22 civari ile içmeme kimse karşı çıkmaz sanırım..
   pusulası pipiyi gösteren kadınların bir damla sex için verdikleri mücadele cinsiyetimi sorgulamama sebep oluyor...sürtmeli, kalkmalı, oturmalı, dokunmalı tüm pornografik unsurların sahte orgazm çığlıklarının sebebi aslında şu..hepiniz açsınızzzz, beyninize yeterli oksijen ve kan gitmediği için sağ lobunuzla sol lobunuz serbest salınım yapıyor. bu yüzden yemek yiyin gerizekalı memeli canlılar.. böylece menüde içinde neler olduğu yazan salatayı okurken bana‘bunun içinde ne var acaba’ diye sormamış olursunuz..


2 yorum:

Adsız dedi ki...

"k" unutulmuş. oksijendeki

Adsız dedi ki...

Ben bunların alayının yağsız,sossuz salata yiye yiye fotosentez yaptıklarını düşünüyorum.Farklı meslek dalında olup aynı profildeki şıllıklarla uğraşan,cebelleşen biriyim.

Kocaları sekreterlerini becererirken onlarda kocasının paralarıyla Nişantaşında mastürbasyon yapıyorlar.


Elemli Nişantaşılı'dan sevgiler.