20 Ocak 2011 Perşembe

  meydandan düz git, pideciden sola sap, okulu geç, yokuşu çık, otoparka sırtını ver işte karşıdaki daire... 3. kat, zile bas ve suratındaki salak sırıtmayı da bi yerlere at.

  siyah dar pantalonu ve ipek beyaz gömleğiyle karşımda. elimdeki ortalama ucuzluktaki kırmızı şarabı alıp müziğin sesini kısıyor..the xx crystalısed çalıyor tam o esnada...'şarabın tadına bakmak ister misin' diyorum ben elinde eros un okunu tutmuş bir şapşal gibi..
'benim için hepsi birbirine benzer, ayrıca siktiğimin işinde kurduğun cümleleri bu evde kuramazsın' diyor..tam bir aptalım..ışıkları kısıyor ve bi sigara sarıyor..ince zarif bir sigara..ayağındaki çift tokalı kahverengi oxford ayakkabıları çıkarıp kenara atıyor..uzun siyah saçlarını yavaş bir şekilde kulaklarının arkasına götürürken 'seni ilk gördüğümde senden hiç hoşlanmamıştım, aslına bakarsan hala hoşlanmıyorum ama şu sigara bittikten sonra üzerindeki çizgili tişörtü çıkartıp sana sıkıca sarılmayı ve uyumayı hayal ediyorum'..bunları söylerken eğiliyor ve gömleğinin içine giydiği siyah sütyenin dantelleri görünüyor. yanlış olan hiçbişey yok gibi buraya kadar. zevkle döşenmiş bir evdeyim, uzun cümleler kurmayan ve kıpkırmızı dudakları olan biriyleyim, kafam alabildiğine ilerlemiş, netlik abidesiyim..ama sıralama neydi unuttum..ilk gece mi sevişmicektim yoksa asıl ilk gece mi o gömleğin düğmelerini açacaktım?..'kendini nasıl hissediyorsun' diye sordu.. 'bir fransız kadar yalnız ve çekici, bir ingiliz kadar beyaz ve mesafeli, bir alman kadar içki sever, bir amerikalı kadar aptal, bir türk kadar idealistsiz ve başarısız, bir italyan kadar androjen ve eşcinsel'..
  ufak bir tebessüm etti. 'artık rüyalarınla normal yaşantını ayırt edemicek kadar zaman kavramını yitirmişsin sanırım, 08:45 e kurduğun saat birazdan çalacak ve tişörtünü pijamanın içine koyup yalnız uyuduğun gerçeğiyle yüzleşeceksin..buarada sana tavsiyem daha az iç,  bence ilk geceden seviş ve beni dantelli iç çamaşırıyla hayal etmekten vazgeç..'

1 yorum:

MODA GEZGİNİ dedi ki...

Hayalle yaşamakta güzell canım..yazın mükemeldi.diğerleride harikaydı.hediye çekilişime bekliyorum:)sewgiler